IV. Országos Natúrparki Vetélkedő

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy befejeződött a IV. Országos Natúrparki Vetélkedő.

A szervezőknek az idén nem volt könnyű dolga. A tavasszal még Tápiószentmártonba tervezett döntő programját, a dátumát, a megvalósítás módját többször is újra tervezték, végül a jelen helyzetben legbiztonságosabb megvalósítási mód mellett döntöttek: online vetélkedőben vett részt kilenc magyarországi natúrpark csapata. A résztvevőknek ugyan nem szegte kedvét az online versenyzés, de reméljük, hogy a következő évi megmérettetést sikerül fizikálisan is megrendezni, hiszen az egészséges verseny és izgalom, az egymás megismerése, a kapcsolatok építése, minden diáknak csak javára válik.

A résztvevők: a Cserhát Natúrpark, a Tápió Natúrpark, a Vértes Natúrpark, a Hegypásztor Kör csapata, a Szigetköz Natúrpark, a Körösök Völgye Natúrpark, az Írottkő Natúrpark, a Zselici Ezüsthárs Natúrpark és a Pannontáj-Sokoró Natúrpark csapata (helyezések sorrendjében).

Megköszönjük a Magyar Natúrpark Szövetség főtitkárának, Székely Ritának a szervezést.

Gratulálunk a kőszegi Bersek József Általános Iskola csapatának az újabb kitűnő teljesítményhez.
Az időközben nyolcadikossá váló csapat tagjai: Harkány Júlia, Rába Noémi, Kolnhofer Kende, felkészítő tanáruk Tóth-Percze Mária.

A díjakat a Magyar Natúrpark Szövetség elnöke, dr. Pető Péter hozta el Kőszegre. Az Országos Vetélkedőt a Magyar Natúrpark Szövetség mellett az Agrárminisztérium támogatta.
A nyertes csapatnak október 21-én, szabadtéri kis ünnepség keretében adtuk át ajándékaikat!

Köszönjük a felkészítést, a gyerekeknek pedig a versenyzést! Gratulálunk!

Fájlok:
oklevel_01.jpg462 K